Vytisknout

O programu - časté otázky

Můžu program dělat v libovolném tempu? Píšete, že si můžu sama zvolit, kdy s programem začnu, jak je to ale potom? Musím se tomu pak věnovat nějak pravidelně určitou dobu, třeba denně nebo je to také na mně, jaký čas a jak dlouho tomu věnuju, čili na jakou dobu si program "natáhnu"?

Opravdu můžete pracovat úplně dle vašich potřeb, nálad i chuti. Nemusíte dodržovat žádné denní doby ani pravidla. Transformace je proces, který potřebuje čas a pohodu. Každý jsme na tom jinak a důležiité je, aby programy byly pro vás přínosem a radostí, ne stresem.

Kdykoli můžete vstoupit do vašeho profilu ve studentské sekci a pracovat.

Co mám dělat po ukončení programu?

K programu se můžete vracet i po jeho ukončení a stále bude nový. V průběhu vaší transformace se budete měnit a když se po nějaké době vrátíte ke cvičením, úvahám atd., zjistíte, že mají stále smysl, protože přinášejí nové odpovědi, nová poznání, směry a poznatky.

Kde najdu záznamy z webinářů?

Záznamy jednotlivých webinářů jsme roztřídili dle témat a vložili jsme je do jednotlivých lekcí ENERGETICKÉHO DETOXU. Také když si kliknete v hlavním menu na sekci "Pro členy" vyjede vám kategorie "Záznamy z webinářů". Tam také najdete některé otázky, které ve webinářích zazněly. Nebojte, o nic nepřijdete!

Chtěla bych další lekci ihned, je to možné? 

Ne, bohužel to není možné, je nutné počkat týden na vaši další lekci.

Nenašla jsem email s přihlašovacími údaji, co mám dělat?

Podívejte se prosím do SPAMU, jedná se o automaticky generované emaily, proto ho tam určitě najdete.